Всі новини

Презентація Найпотужнішого Компактного Колісного Навантажувача L95 від Bobcat

17.10.2023

Альфатех, офіційний представник техніки Bobcat в Україні, радий представити вам найсвіжішу новину — надзвичайно потужний і продуктивний компактний колісний навантажувач L95 від Bobcat, який буде презентовано на цьому тижні на виставці Equip Exposition в Луїсвіл, Кентуккі.

Новий навантажувач від Bobcat

Новий фронтальний навантажувач Bobcat L95 вражає своєю надзвичайною продуктивністю та високими характеристиками. З робочою вантажопідйомністю майже 2,3 тонни та висотою підйому 3,275 метра, він став найпотужнішим у лінійці компактних колісних навантажувачів від компанії Bobcat.

Завдяки 74-сильному двигуну та стандартному ківшу об'ємом 1,5 кубометра, L95 здатний впоратися з найвимогливішими завданнями. Він перевершує попередній найбільший компактний колісний навантажувач компанії, L85, який мав 68 кінських сил та ківш об'ємом 1,2 кубометра.

Інноваційна Трансмісія для Більшої Продуктивності

L95 оснащений найпотужнішою трансмісією, призначеною для збільшення вантажністю та штовхаючої сили. Електронна гідростатична трансмісія дозволяє легко змінювати напрямок руху, ефективно прискорювати та контролювати швидкість без особливих зусиль.

Комфорт та Продуктивність Оператора на Першому Місці

L95 може розвивати максимальну швидкість 40 км/год, що на 10 км/год швидше, ніж попередні моделі, та має "автоматичний контроль руху", що активується при досягненні певної швидкості. Ця система призначена для амортизації навантаження, зменшуючи розливання матеріалу з ковша та підвищуючи комфорт оператора. Вона вмикається та вимикається на 5-дюймовому дисплеї оператора.

У режимі плавного ходу оператор може легко маневрувати по робочому майданчику з легким прискоренням та уповільненням за допомогою ножної педалі, не вдаючись до ручки дросельної заслонки під час переміщення вантажу.

Технологія Flex Drive

L95 також оснащений третім режимом руху - Flex Drive. За допомогою педалі газу оператор може підтримувати постійний гідравлічний потік до стріли та навісного обладнання незалежно від швидкості руху.

Комфортна та Функціональна Кабіна

Кабіна L95 герметична та спроєктована з  думкою про комфорт оператора. Вона має раму, що коливається, та зменшує рівень шуму. Доступна також версія з козирком для додаткового захисту.

Зручна Гідравліка та Power Bob-Tach

Навантажувач оснащений стандартною високопродуктивною допоміжною гідравлічною системою до 27 галонів на хвилину, що дозволяє оператору працювати з різноманітним навісним обладнанням, включаючи ковші, вила, кутові мітли, снігоочисники, грейфери, снігоочисники та шнеки. Крім того, навантажувач обладнаний системою Power Bob-Tach для заміни навісного обладнання одним натисканням кнопки, не виходячи з кабіни.

Інші Сучасні Особливості Кабіни Включають:

 • Сидіння з підігрівом та пневмопідвіскою
 • Система опалення, вентиляції та кондиціонування повітря
 • Джойстик на сидінні з регульованим підлокітником
 • Автоматичне стоянкове гальмо з функцією Slope Assist на нахилах і з'їздах з причепа
 • Захищений паролем безключовий запуск двигуна
 • Регульоване по нахилу та телескопічне кермо
 • Переднє та заднє розморожування
 • Передні та задні світлодіодні робочі фари
 • Дорожні ліхтарі, включаючи покажчики повороту, чотиристоронні проблискові маячки, фари дальнього і ближнього світла, а також стоп-сигнали.

Екологічно Дружній

Двигун L95 відповідає нормам викидів Tier 4 Final без дизельного сажового фільтра або селективного каталізатора, роблячи його не тільки потужним, але й екологічно дружнім.

Дебют і Доступність

Дебют L95 відбудеться цього тижня на виставці Equip Exposition в Луїсвіллі, штат Кентуккі. В Україні навантажувач з'явиться у 2024 році, даруючи нашим клієнтам доступ до найсучасніших технологій та високої продуктивності.

Короткі Технічні Характеристики:

 • Двигун: 74 к.с. Bobcat
 • Ківш: 0,8 кубометра
 • Діапазон ковшів: 0,6 – 1,5 кубометра
 • Висота підйому: 3,275 метра
 • Максимальна швидкість руху: 40 км/год
 • Завдяки Flex Drive оператор може підтримувати постійний гідравлічний потік до стріли та навісного обладнання незалежно від швидкості руху.

Альфатех і Bobcat продовжують впроваджувати найсучасніші рішення у світі будівництва, і L95 - це лише один з прикладів нашого стрімкого розвитку. Будьте готові до нового рівня продуктивності та комфорту з Bobcat L95!

Більше інформації про L95 і інші продукти Bobcat доступні на нашому сайті або за телефоном.