Всі новини

Фільтри для дорожньо-сбудівельної техніки Hyundai

26.09.2016

Центр спеціальної техніки вже протягом 12 років є ексклюзивним дилером техніки південнокорейської компанії Hyundai на ринку України, як з реалізації, гарантійного обслуговування всіх типів будівельної техніки, так і здійснює поставку запасних частин і всіх необхідних фільтрів.

Весь перелік оригінальних і неоригінальних фільтрів Хюндай, які рекомендовані заводом-виробником, є в наявності на складі центрального офісу. Ціни на фільтри найвигідніші і найдоступніші. На машинах дев'ятої серії застосовуються гідравлічні фільтри зі збільшеним терміном заміни з інтервалом до 1,0 тис. мотогодин, що гарантовано економить кошти. Висока якість виготовлення, гарантує довгострокове використання фільтруючих елементів і працездатність техніки.

Фахівці нашої компанії допоможуть у виборі необхідних фільтрів, а сервісна служба виконає роботи по заміні фільтрів, а також масел та інших складових. За необхідності буде проведена якісна діагностика і ремонт будь-якої складності техніки Хюндай, а також інших світових виробників.

Отримати додаткову інформацію ви можете зателефонувавши на гарячу лінію 067 541 11 11 або відправити заявку на електронну скриньку alfatech@alfatech.com.ua