Всі акції

З 12 травня пропонуємо знижку 10% на додаткове обладнання, комплекти дооснащення і для технічного обслуговування

12.05.2020

Висока потужність і продуктивність - саме цього чекають покупці на українському ринку від продукції Bobcat і компанії Альфатех, як від ексклюзивного дилера. Ми, команда Альфатех, знаємо про це все, тому в травні і червні спільно з виробником пропонуємо спеціальні знижки!

В акції беруть участь:

  • витратні матеріали для навісного обладнання: ріжучі кромки, палетні вила, зуби для ковшів, зуби для циркулярних пилок і холодних фрез, щітки, піки для гідромолотів тощо;
  • додаткове обладнання та комплекти дооснащення: комплект сигналу заднього ходу, дорожній комплект, комплект 2-й додаткової функції, комплект для прямого підключення до бака, комплект обігрівача, комплект стабілізації та ін.;
  • комплекти для технічного обслуговування: комплекти для технічного обслуговування навантажувачів і екскаваторів Bobcat при напрацюванні певної кількості мото-годин.

Підготуйте свою техніку Bobcat до літа! Додаткове обладнання та устаткування підвищить продуктивність і рівень комфорту машин, а з різноманітним навісним обладнанням навантажувач буде готовий у всеозброєнні до будь-яких будівельних, ландшафтним, дорожнім, лісо- і сільськогосподарським роботам.

Повний перелік продуктів, включених в цю акцію, можна по ☎ 067 510 40 01.

Акція діє до 30.06.2020