Плуги

Плуги класичні UNIA

Параметры
— 
Плуги класичні Tur UNIA Tur UNIA Плуг класичний Експлуатаційна маса, кг: 470-1100 Кількість робочих органів, шт.: 2-5 Потреба в потужності, к.с.: 45-160
Плуги класичні TUR VARIO TUR VARIO Плуг класичний Експлуатаційна маса, кг: 800-1170 Кількість робочих органів, шт.: 4-5 Потреба в потужності, к.с.: 90-170

Плуг класичний UNIAКласичні плуги Unia відомої польської марки продуктивне обладнання для оранки шириною 35-50 см. Агрегати адаптовані для розпушування легкого ґрунту з оборотом пластів, при якому закладаються бур'яни, їх насіння і шкідники сільськогосподарських рослин. Глибина (до 30 см) налаштовується з урахуванням типу ґрунту і технологій вирощування аграрних культур. Ґрунтообробне обладнання агрегатується з колісними тракторами потужністю 45-170 к. с. за допомогою навісного механізму.

Особливості конструкції

Класичний плуг Unia складається з рами з опорним колесом, на якій закріплюються такі робочі органи:

  • сталеві лемеші (2-5 штук), розміщені знизу від рами на відстанях до 85 см;
  • дисковий зубчастий ніж біля крайній лемеші для гребеня;
  • ступінчаста система настройки ширини оранки;
  • регульований по вертикалі та горизонталі углоснім;
  • болтової механізм для установки першої борозни.

Така конструкція дозволяє проводити поперечну оранку загонной смуги з оборотом пластів тільки в одному напрямку. Цей метод оптимально підходить для обробки похилих земельних угідь, коли потрібно не допустити змиву поверхневого шару ґрунту дощовими водами або затримати вологу при таненні снігу.

Купити плуг класичний Unia в Україні від компанії «Альфатех»

У центрі спецтехніки «Альфатех» можно купити класичний плуг Unia по мінімальній ринковій ціні в Україні. Устаткування високої якості служить не менше 10 років при мінімальних вимогах до техобслуговування. Доступний широкий вибір комплектуючих деталей для заміни зношених вузлів наявних агрегатів.

Оглянути моделі та протестувати їх в роботі можна на нашому майданчику в селищі Підгородне, Дніпропетровської області. Замовлення з доставкою в будь-який регіон України оформляється в наших регіональних представництвах в обласних центрах або при заповненні онлайн-заявки.

Читать далее